ENG


My name is Andrea and I live in the heart of Europe, in Slovakia. I have a beautiful family, 3 children, so I spend most of my time with them. When I have a little spare time, I create jewelry mostly from gemstones. I love minerals and gemstones, I have also a nice collection of minerals. 

 

SVK

Volám sa Andrea (Lenny), žijem s rodinou v Košiciach a tvorím pod značkou Lenny Handmade. 

Žijem na okraji mesta pri lese, a okrem šperkovania sa venujem aj bylinkám a prírodnému liečiteľstvu. Vyrábam rôzne mastičky a bylinkové zmesy pre svoju rodinu a kamarátov. 

Od malička som niečo vyrábala, maľovala, tvorila. Minerály som zbierala od detstva, dnes mám plnú vitrínu zbierkových kameňov. Strieborné šperky sú moja vášeň. Nemám však rada uhladené, superlesklé, klasické striebro, preto moje šperky su patinované, sem tam tepané, je to taký boho štýl.  Minerály ma fascinujú, všetky sú krásne, a práve v striebre vynikne ich farebnosť. Dávam prednosť šperkom, kde hrá hlavnú úlohu práve minerál pred kovom. Každý šperk je vyrábaný s láskou, a nabitý mojou pozitívnou energiou. Vyrábam ich iba keď mám dobrú náladu, a tak keď si nejaký kúpite, nemusíte sa báť ich ihneď nosiť. Na svoje šperky vyberám zásadne iba kvalitné minerály.

 

Okrem hotových šperkov vyrábam aj na mieru, ak vás niečo zaujme, kľudne mi napíšte.

Krásny deň, priatelia

Andrea (Andy) Lenny

Zostať v kontakte